Spotify si připravilo nový tarif určený pro dvojice. Budou jej moci využívat dva obyvatelé jedné adresy, kteří získají za příjemný peníz Premium verzi.

Spotify pro dva

V rámci tarifu Duo zaplatí dvojice 12,5 dolaru měsíčně, což je velmi příjemná cena vzhledem k tomu, že normálně stojí premium účet 10 dolarů. Novinka se zaměřuje na páry či spolubydlící, protože je omezena pouze na osoby se stejnou adresou. Něco podobného Spotify aplikuje již u speciálních rodinných účtů, kdy všichni uživatelé musí sdílet stejnou domovskou adresu.

Aby bylo možné službu Duo využívat, je nutné zadávat adresu již při registraci. Tím si Spotify zajišťuje zamezen šíření bezplatného mezi zcela cizími lidmi. V případě porušení podmínek je celý účet zablokován.

Kromě klasického neomezeného přístupu do celé audioknihovny je pro majitele tohoto typu  účtu dostupný také Duo Playlist, do kterého aplikace namíchá písničky, které sedí oběma uživatelům. Novinka je nyní dostupná v několika vybraných zemích, jako je Kolumbie, Chile, Dánsko, Irsko či Polsko. V případě úspěchu se bude rozšiřovat dál.