S blížícím se létem už máte nějakou představu o tom, kam na dovolenou. Někteří už mají pilně vše zarezervováno a vědí, kde stráví svých několik dní dovolené. A představy lidí se různí. Zatímco jedni mají rádi aktivní odpočinek, tedy lezení po horách, výlety do přírody, poznávání různých evropských zemí nebo sjíždění řeky. Pak jsou takoví, kteří si vyjedou na chatu nebo chalupu a tam se opalují, odpočívají, uklízí. A někdo si dovolenou jede užít za hranice České republiky k moři.

Moře jako ideální dovolená

Pro někoho je právě moře tou jedinou právoplatnou a ideální dovolenou. Pěkně s all inclusive, kde se nestaráte vůbec o nic, žádné vaření, příprava snídaně nebo shánění večeře. Neřešíte vůbec nic podobného, jen odpočíváte u moře, užíváte si pláží, pohody a nevadí, že děti jsou déle vzhůru nebo chtějí už dopoledne zmrzlinu, ještě před obědem. Jedete-li s rodinou, pak asi hledáte ty nejlepší varianty. Co takhle cesta do Chorvatska?

Dovolená zde je stále velmi oblíbená a populární. A to nejen tím, že je dostupná, protože finančně je na tom Chorvatsko stále dobře, dostanete se k němu hned několika způsoby – letadlem, autobusem nebo také autem. Můžete tak dovolenou naplánovat s ohledem na své potřeby, na potřeby dětí, které třeba ocení auto, kde mají své pohodlí a můžete podle potřeby zastavovat a odpočívat. Všechno si zařídíte podle vašich preferencí.

Dovolena Chorvatsko je proto ideální úplně pro všechny, kteří chtějí jet k moři a užít si opravdovou pohodu a klidnou dovolenou. Nemusíte jezdit nikam daleko k moři. Ubytování jistě zařídíte – ať už v penzionu, hotelu nebo v apartmánu. Pak už nezbývá nic jiného než se na dovolenou začít těšit a odpočítávat dny, které vám do ní ještě zbývají. Naplánovat dovolenou, když víte, kde hledat, je poté velmi jednoduché.