Efektivita práce ve vaší firmě neustále kolísá a vy hledáte prostředky pro její zvýšení? Vaši zaměstnanci se někdy ani nezastaví, jelikož vám chybí automatizace některých firemních procesů? Pak přišel nejvyšší čas na pořízení softwaru na míru, který se postará o řízení a automatizaci rutinních i časově náročných pracovních úkolů. Kromě toho se může software pro řízení firmy stát vaší významnou konkurenční výhodou.

Jedinečnost softwaru na míru

Software na míru spočívá v přesném navržení a napsání IT řešení konkrétní firmě, díky tomu se dokáže dokonale přizpůsobit všem potřebám firmy. Oproti krabicovému řešení neboli komerčnímu softwaru se tak daleko lépe přizpůsobí potřebám vaší firmy. Dobře navržené IT řešení bude zcela intuitivní a urychlí růst vašeho podnikání. Software na zakázku lze kdykoliv upravit či rozšířit o další funkce. Navíc aplikace a její zdrojový kód se stane vlastnictvím vaší firmy, o čemž se při podpisu smlouvy ujistěte.

Hlavní přínosy softwarového řešení

Vývoj technologií postoupil natolik, že software na míru zvládne téměř cokoliv, co je jen technologicky možné. Využití najde při automatizaci mnoha firemních procesů, péči o data, řízení firmy, eliminaci chyb způsobených zaměstnanci a dalším spektru úkolů. Webové aplikace budou zahrnovat přesně to, co potřebujete. Kromě toho bude využívat jazyk, který je typický pro vaši firmu a nebude obsahovat nepotřebné funkce, které by vám pouze ztěžovaly práci, tak jako je tomu v případě komerčního řešení.

Obraťte se na profesionály

Aby softwarové řešení na míru splňovalo veškeré vaše požadavky, tak je nutné obrátit se na profesionální firmu, která má s vývojem softwaru bohaté zkušenosti. Také je důležité, aby firma disponovala týmem zkušených vývojářů, kteří mají v malíčku široké spektrum technologií. Nakonec by vám mělo být umožněno do vývoje softwaru tzv. „kecat“. Kdo jiný totiž zná vaši firmu lépe než vy a vaši zaměstnanci. Nakonec by měla být schopna vám zajistit i správu a doplnění softwaru o další funkce.

To vše a mnohem více vám splní firma Memos, která patří mezi přední softwarové firmy. Vývoji softwaru se věnuje již od roku 2003.