Fotopasti jsou v současnosti jedním z nejrozšířenějších pomocníků pro monitorování zvířat i pro ochranu majetku. Hlavní výhodou každé fotopasti je její nenápadnost. Toto malé maskované zařízení stačí umístit na strom a následně je pro všechny téměř neviditelná. Fotopast funguje tak, že její PIR čidlo reaguje na tepelný pohyb. Nastavíte fotopast, aby monitorovala vybranou zónu a když se do této zóny dostane jakékoliv zvíře nebo člověk, fotopast ho ve zlomku sekundy vyfotí.

Jelikož fotopasti pořizují záznamy jen v případě vniknutí vetřelce, odpadá vám sledování prázdného záznamu, jako by to bylo v případě kamery. Pokud vás vždy zajímalo, kdo k vám chodí na pozemek nebo jaká zvířata se v určité oblasti vyskytují, stačí na dané místo umístit fotopast a následně budete mít přesný důkazní materiál.

Výhody fotopastí BUNATY

Vždy se vyplatí pořizovat jen kvalitní fotopasti. Nejlepší poměr ceny a kvality mají fotopasti BUNATY. Disponují LCD displejem, takže si pořízené snímky můžete prohlížet přímo na těle fotopasti nebo ji spojit s počítačem a snímky si prohlížet na něm. Fotopast je určená zejména pro exteriér, takže bez problémů bude monitorovat v každém ročním období a za každého počasí. Dokonale monitoruje i v noci a jelikož disponuje nočním přísvitem, i za naprosté tmy vám pořídí kvalitní fotografie. U fotopastí nejste omezeni elektrickou zásuvkou, jsou na baterie, takže je můžete umístit i do vzdálených lokalit. Pokud si nechcete jen prohlížet pořízené snímky, ale chcete být ihned informováni o každé hrozbě, tak je pro vás určená fotopast BUNATY s GSM modulem, díky kterému se vám každý snímek okamžitě odešle emailem nebo jako MMS na telefon. Budete tak mít neustálý přehled o všem, co se na vašem pozemku děje a to i tehdy, když budete třeba v práci nebo na dovolené. Zajistěte si bezpečí vašeho majetku s fotopastí, investice do ní jsou minimální a jejich přínos je obrovský.