Chcete svou společnost více dostat do povědomí okolí? Toužíte mít svou firmu na profesionální úrovni? Víte, že i nepodstatné maličkosti mohou ovlivnit názor klientů nebo obchodních partnerů na na vaši společnost? Používejte logo své firmy na tiskovinách, které běžně používáte. Na e-abctiskarna.cz naleznete mnoho tipů, co můžete nechat potisknout, udělají vám nejen návrh, ale vše také zhotoví ve vysoké kvalitě. Pokud máte svůj návrh, tisk bude pro ně snadnou záležitostí.

Co můžete nechat potisknout?

Nechat vytisknout logo vaší společnosti můžete téměř na vše, co vás napadne. Na různé bloky, pozvánky, dopisní papír, pohlednice, poukazy nebo kalendáře. Velice oblíbený je potisk obálek. Pokud máte barevné logo, můžete se spolehnout, že barvy od společnosti e-abctiskarna.cz budou přesně odpovídat odstínům vašeho loga. Tvar nebo typ obálek si můžete zvolit z velkého výběru. Příjemce tak podvědomě pocítí, že se jedná o profesionální firmu.

Dalším skvělým tipem k potištění jsou vaše firemní složky, zejména ty, které používáte k prezentacím u vašich obchodních partnerů nebo případných klientů. Vkusné prezentační desky na vás vrhnou úplně jiné světlo a vy nebudete na ostatní působit amatérsky.

Vizitky jsou samozřejmostí

Vkusná vizitka by neměla chybět žádnému žádnému majiteli společnosti. I když pracujete jako OSVČ nebo vlastníte společnost s mnoha zaměstnanci, vizitky jsou součástí úspěšného podnikání. Nemusíte ji předat jen při osobním setkání, ale můžete ji přibalit k dárku nebo nebo ke květinám.

Kromě základních osobních údajů – jméno, sídlo společnosti, telefoní číslo a email – se nebojte nechat na vizitku vytisknout i stránku společnosti na sociální síti. V 21. století to není nic neobvyklého. Je mnohem pravděpodobnější, že si lidé vaši firmu vyhledají tam, než na klasických webových stránkách.

Investujte do reklamy

Jedním ze způsobů, jak svou firmu zviditelnit je efektivní potisk plakátů. Plakáty levně můžete také nechat vytisknout na e-abctiskarna.cz.