Máte pocit, že ta vášeň, kterou jste mezi sebou s partnerem měli od začátku, už vyprchala? Nebo minimálně někde ve vás dřímá, ale nechce se probudit? Spousta odborníků i sexuologů se shoduje na tom, že nekomunikativnost a stereotyp mohou spolu s nevěrou zničit i dlouhé roky fungující vztah. Chcete znovu v posteli zažehnout jiskru vášně a sexuálního vzrušení? Pak zkuste do ložnice „propašovat“ nějaké ty erotické hračky.

Erotikou nabité hrátky

Vztahy jsou věcí složitou, mnohdy se říká, že sex není ve vztahu na prvním místě a možná není, ale není věcí, nad kterou jen tak můžete mávnout rukou. Když to neklape v posteli, pak to pravděpodobně nebude klapat ani mimo ni. Erotické hračky vám mohou pomoci oživit skomírající sexuální život. Mohou přinést nové podněty, polohy, nové možnosti a nápady, jak je dále využívat. A užijete si s nimi spoustu legrace a vzrušujících momentů! Jaké si tedy do svého portfolia pořídit?

Ženy znají klasické vibrátory, které jsou dnes už takřka nepostradatelným kouskem v dámském nočním stolku. Co takhle Venušiny kuličky? I ty mohou přinést spoustu vzrušujících okamžiků. Jde o erotickou pomůcku, která využívá dvě kuličky. V každé z nich je vložena další menší kulička, která je těžší. Následný pohyb je rozvibruje a zajistí tak stimulaci. Čím víc se pohybujete, tím se stimulace zvyšuje a bývá intenzivnější.

Muži zase využijí erekční kroužky, které tvoří umělou zábranu při odtoku žilní krve. Tím se zvyšuje plnění topořivých tělísek. Následkem tohoto na první pohled obyčejného kroužku dochází ke zlepšení a také zvýšení erekce. Muž tak podává mnohem lepší výkony, zajistí si také lepší prožitek z milování. K dispozici je velká spousta dalších hraček, někdo by řekl, že také erotické prádlo je svým způsobem erotická pomůcka, každopádně rozproudí mužskou fantazii.