Ve většině firmách se věnuje mnoho pozornosti práci a klientům, velmi často se však zapomíná na to, že je potřeba se věnovat i růstu firmy a procesům, které by se mohly zjednodušit, aby firma neměla tolik práce a měla přehled nad tím, jak si vede.

Účetnictví je pro mnoho lidí proces, který jen plní povinnosti vůči legislativě, tento proces se dá však využít i k rozvoji a to tehdy, pokud se z něj vytěží důležitá data, se kterými se dá dále pracovat. Skoro v každé firmě je mnoho procesů, které se mohou automatizovat, mohou se využívat cloudová řešení, AI a systémy, které vám urychlí a usnadní práci. Datové účetnictví znamená pro firmu pokrok, jde o další vývojovou fázi účetnictví, která vám pomůže pracovat s daty k rozvoji firmy. Zajistěte si kvalitní data-driven infrastrukturu a využívejte inteligentní systémy, stačí kontaktovat firmu na Dype.cz, která vám zajistí konzultaci a otevře vám dveře k rozvoji vašeho byznysu.

Hodinový výkonný ředitel

Aby se mohl jakýkoliv podnik rozvíjet, je potřeba, aby v něm měli lidé znalosti v oblasti podnikového řízení a rozvoje. Díky Dype.cz máte možnost si znalosti doplnit nabízí se vám hodinový finanční ředitel (CFO), hodinový výkonný ředitel (COO), dále change management a digitalizace. S Dype máte i možnost strategického plánování. Pokud není váš byznys model optimální, pomohou vám s jeho revizí a aktualizací. Pomohou vám také implementovat strategické nástroje a techniky. Rovněž mohou pomoci s hledáním investora. Mnoho firem zajímá, jakou hodnotu má jejich majetek. Je vhodné to vědět a pokud potřebujete udělat profesionální ocenění, můžete s nechat ocenit podnik, projekt, finanční i nehmotný majetek. Možností se vám nabízí ještě více, objevte je na Dype.cz.