Telefon je pro mnoho lidí tím nejdůležitějším majetkem, díky němu jsme ve spojení s okolím, surfujeme zde na internetu, platíme mobilem a využíváme celou řadu aplikací, které nám usnadňují život. Zatímco dříve si dokázal bez telefonů představit život skoro každý, dnes jde o nezbytný doplněk, bez kterého se často ani neprojedeme tramvají nebo nezaparkujeme. Ačkoliv je telefon tak cenný, ne každý ho dostatečně chrání. Stačí jediný pád a telefon může být nepoužitelný, jak ho správně chránit?

Myslete na pouzdro a ochranné sklo

Telefon se nepoškozuje jen při pádech, stačí, abyste ho pokládali na tvrdý povrch nebo ho měli v kapse v blízkosti klíčů nebo jiných ostrých předmětů a poškrábe se. Nejlepší ochranou jsou pouzdra na mobil v kombinaci s tvrzenými skly nebo ochrannými fóliemi. Telefon je díky tomu chráněn ze všech stran a žádný pád pro něj nemusí znamenat větší poškození. Jak skla, tak i pouzdra pořídíte v internetovém obchodě Coolpouzdra.cz, kde se vám nabízí pouze kvalitní pouzdra na mobil české výroby. Pouzdra se stanou pro telefon nejen ochranou, ale i úchvatnou dekorací, váš telefon s nimi může zcela změnit svůj vzhled, může hrát všemi barvami, disponovat mnoha motivy nebo vtipnými nápisy. Eshop vám nabízí 225 krásných motivů a to pro většinu telefonů. Podle značky a modelu si snadno zobrazíte všechny kryty dostupné pro vaší modelovou řadu a jelikož jsou všechny skladem, dorazí vám domů do několika dnů. Dopravu máte už od 25 Kč a pokud si nakoupíte produkty nad 600 Kč, za dopravu neplatíte nic. Informace o nových produktech vám nabídne blog, kde nalezete i informace o nejnovějších telefonech.

Malé investice s velkým přínosem

Pouzdra i ochranná skla jsou jen malou investicí, ale pomohou vám účinně chránit váš drahý telefon. V eshopu Coolpouzdra.cz nakoupíte i užitečné příslušenství pro telefony. Kromě ochranných skel zahrnuje také nalepovací kapsy na kreditky, držáky PopSocket, sluchátka a další. Inspirujte se nabídkou a udělejte si radost tím, že telefonu pořídíte stylové doplňky, které vás budou těšit každý den.