Kdo vlastní web, pochopitelně si přeje na něm mít co nejvíce návštěvníků. Pokud na webu nabízíte služby nebo prodáváte produkty, každý návštěvník je pro vás potenciálním zákazníkem. Mělo by být pro vás tedy nepsanou povinností se postarat o to, abyste na web dostali co největší množství cílených návštěvníků se zájmem o služby nebo sortiment, kterým disponujete. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je PPC reklama.

S PPC ke zvýšení prodejů

PPC reklama se může stát sadno způsobem, jak zvýšit prodeje. U tohoto druhu reklamy se neplatí za množství zobrazení, ale za lidi, kteří na vaší reklamu kliknou a dostanou se přes ní na vaše stránky. Celý systém PPC je možné provozovat na mnoha platformách, v Čechách je nejpopulárnější možností Google Ads, Facebook a Sklik. Pokud si představujete, že si sami založíte reklamní účet, pustíte si pár videí s návody, jak na PPC, a následně rozjedete úspěšnou PPC kampaň, pravděpodobně se spálíte. Amatérské vedení PPC reklamy má většinou minimální nebo nulový přínos. Vždy je nejlepší volbou specialista PPC, který marketingu rozumí, má zkušenosti a zná správné postupy, které se postarají, aby vynaložené peníze za reklamu měly svůj přínos.

Když se obrátíte na zkušenou agenturu na Ppcprofits.cz, domluví se s vámi na podobě reklamy, rozpočtu, spuštění i všech dalších detailech. Založí vám reklamní účet, vybere vhodnou sadu slov, celou kampaň správně nastaví a spustí. Po celý průběh ji bude optimalizovat tak, aby vám přinášela co nejlepší výsledky. Spolupráce je velmi transparentní, budete dostávat pravidelné reporty a také budete mít neustálý přístup do reklamního účtu i do analytických nástrojů, kde uvidíte, jak návštěvnost vašeho webu roste. Vždy se vyplatí spolupracovat s profesionály, kteří vědí, co dělají.