S koronavirovou pandemií přichází řada opatření, která se dotýkají i shromažďování většího počtu osob, tedy i schůzí SVJ a bytových družstev. Nechcete porušit zákon a potencionálně ohrožovat vaše sousedy? Objevte možnost online schůzí, navíc s online hlasováním, kde jste mimo riziko nebezpečí, navíc můžete vše velmi efektivně vyřešit.

Jednoroční povinnost

Opatření vlády se dotýkají i schůzí SVJ a problém může mít i bytové družstvo. Právě ty se ze zákona musí alespoň jednou do roka sejít, přičemž právě nyní má drtivá většina společenstev a družstev naplánovaná shromáždění. Jak tuto povinnost splnit, když v budoucích měsících se budeme kontaktu s vyšším počtem osob snažit vyhnout? Důvodem je samozřejmě ochrana svého zdraví i zdraví sousedů.

Online možnosti

Skvělé řešení nabízí web a mobilní aplikace Sousedé.cz, které vám nabízí možnost právně uznatelného online hlasování, a to ať už jste kdekoliv. Navíc po celou dobu krize můžete tento nástroj používat zdarma. S online hlasováním tak neporušíte žádné nařízení a neohrozíte nikoho ze svého okolí.

Vykonat můžete právně uznatelné hlasování bez nutnosti pořádání schůze, jelikož získáte on-line hlas, díky čemuž ušetříte spoustu peněz i čas všech zúčastněných. Do hlasování se můžete pustit kdekoliv jen s pomocí mobilního telefonu, notebooku či tabletu s připojením k internetu. Je i na vás, zda si zvolíte hlasování jako celé shromáždění či jen mezi členy výboru, hlasování je tedy víceúrovňové.

Zvládne to každý

Web i mobilní aplikace Sousedé.cz vám nabízí bezpečnou platformu pro řešení momentální krize. Používání tohoto nástroje je navíc nesmírně snadné. Stačí se zaregistrovat na Sousedé.cz, založit Váš dům, z katastru nemovitostí si automaticky načíst všechny vlastníky a poté se přihlásit do online hlasování. Vše jde opravdu snadno a rychle.