Někdy stačí jeden špatný krok a může dojít k neštěstí. Jakou obuv nosíte při práci? Stále se najde mnoho lidí, kteří nosí zcela nevhodnou obuv, která nedokáže zajistit pohodlí, ochranu nebo snadný pohyb. Obuv by se vždy měla vybírat pečlivě, obzvláště, pokud strávíte mnoho času na nohou. Kvalitní obuv vám zajistí, že vás po celodenní práci nebudou bolet nohy a vliv má například i na držení postavy. Mnoho nekvalitních bot může způsobit třeba i bolesti zad. Jak správné boty pro práci vybírat?

Vybírejte správnou značku

Když je řeč o obuvi do práce, měli byste se vždy zaměřit na značku, která se na tento druh obuvi zaměřuje. V České republice patří mezi nejrozšířenější obuv Prestige. Jde o poholné, anatomicky tvarované a bezpečné boty, které se nabízí v mnoha provedeních a pro práci jsou jako stvořené. Dobře se v nich chodí, jsou lehké, pevné a zajistí vám i dlouhou životnost. Jde o český výrobek, boty PRESTIGE se vyrábí na Zlínsku a řada firem je pořizuje svým zaměstnancům, kteří jsou s nimi velmi spokojení. U bot se řada lidí děsí vysoké ceny, různé modely této značky můžete koupit pod cenou 1000kč, což je u bot senzační. Na webu Repa cz si můžete vybírat ze široké škály modelů a kromě práce je využijete i pro jiné aktivity.

Mnoho prací vyžaduje obuv, která je velmi pevná, obzvláště pokud se pracuje v místech, kde vám může na nohu spadnout materiál nebo nářadí. Například v dílně, na stavbě nebo v provozu je nepředstavitelné nosit měkké boty. Nejlepší řešení představují celokožené boty REPA. Ty se nabízí od nízkých polobotek až po vysoké boty. Zajistí kompletní ochranu nohy. Vždy je potřeba dát při práci na bezpečnost, protože někdy stačí jen chvilka nepozornosti a úraz je na světě, pro svářeče, kováře, ale i další obory, jsou nezbytné i ochranné pracovní pomůcky, které zajistí spolehlivou ochranu. Nemusíte nakupovat jen u drahých zahraničních značek, na webu Repa.cz si můžete vybrat za skvělé ceny produkty od českých výrobců, se kterými máte vždy záruku té nejvyšší jakosti.