Sázení je zábava, někteří se jí věnují občas, někteří jsou na ní závislí a jsou schopní prohrát celé jmění a někteří k sázení přistupují chytře a vydělává jim slušné peníze.

Zatímco o mnoha způsobech sázení se dá mluvit jen jako o čekání na štěstí, u sportovního sázení jde o taktiku a pečlivé sledování. Profesionálních sázkařů není tolik, jejich práce je sice koníčkem, ale zahrnuje neustálé sledování sportovců, hráčů a týmů.

Sázkař musí mít velký přehled, vědět o důležitých informacích i změnách a reagovat na ně. Úspěšný sázkař má přesné tipy, většinou vyhrává a jeho byznys mu může velmi vynášet. Důležité pro něj je, sázet za co nejhodnotnější (value) kurz, který udává bookmaker.

Bookmaker je šedou eminencí, která rozhoduje o kurzu, neustále ho mění podle změn, o kterých se dozví ze svých informačních zdrojů. Největším předpokladem úspěchu je vědět o všem důležitém dříve, než bookmaker změní kurz proti vám. Když se dozvíte důležité momenty dříve než bookmaker, vsadíte si s výhodným kurzem a vaše výhra bude podstatně větší.

Nemusí to být však jen bláhovou představou, profesionálové skutečně používají nástroje, se kterými se důležité změny dozví dříve než bookmaker a jedním z takových nástrojů je SPORTS notify.

Jak to všechno funguje?

SPORTS notify je nástroj, který sleduje všechny změny a důležité informace a jakmile k nim dojde, okamžitě vás informuje.

Notifikace se týkají také zveřejněných sportovních analýz a tiketů dlouhodobě nejúspěšnějších a nejsledovanějších uživatelů sázkařské komunity, a budou vám chodit společně s tipy na zajímavé příležitosti k sázení. Jelikož je potřeba, abyste měli informace dříve než bookmaker, vše probíhá živě a notifikace chodí nonstop. Neunikne vám žádná důležitá informace.

Zaregistrujte se na SPORTSnotify.com, notifikace vám budou chodit mailem a pokud je chcete mít na telefonu, tak si na webu www.sportsnotify.com/mobilni-aplikace stáhněte aplikaci a po dokončení registrace vám budou chodit všechny informace na telefon.

Získejte tak mocný nástroj, který vám umožní mít výhodu nad ostatními sázkaři a zejména nad bookmakerem.