Každý z nás již měl tu možnost a potřebu zavítat do nějaké tiskárny pro určitý produkt, který například nemohl sehnat v běžném obchodě. Mnoho nás potřeboval vyrobit „to či ono“ přesně na míru, se svým logem, adresou či reklamou. Pak je tedy návštěva specializované a kvalitní tiskárny na místě.

Tiskáren je po republice celá řada. Dnes, ve věku e-shopů a on-line nákupů, nemusíte nikam dojíždět a vše si pohodlně objednat z pohodlí domova. A právě jedna z mnoha možností je například tiskárna Tábor, kde si můžete vybrat, nechat vyrobit a poslat mnoho jejich produktů. Jedná se o českou firmu, která používá nejmodernější technologie, vyniká vysokou kvalitou, příjemnými cenami a rychlými dodávkami objednaného zboží. Jejich sortiment je opravdu veliký.

Nabízené produkty

Tiskárna vám vyrobí a vytiskne na vaší konkrétní zakázku například brožury, noviny i knihy, svatební či úmrtní oznámení, novoroční přání nebo novoročenky, vstupenky s ochrannými prvky, kalendáře – jak nástěnné, plánovací tak i kapesní, vše potřebné na maturitní plesy, umí pro vás také tisknout velmi populární maturitní noviny nebo reklamní plachty.

Pro kancelářskou potřebu nabízí tisk různých letáků, samopropisovacích formulářů, a snad úplnou samozřejmostí je tisk hlavičkových papírů, výroba razítek, samolepek a etiket, potisk obálek všech velikostí a tvarů jakož i například firemní složky nebo vizitky.

Pokud vlastníte firemní auta, podnikáte ve svých prodejnách nebo chcete jen na sebe upozornit, pak si můžete nechat vyrobit polepy na auta, výlohy vašich obchodů či provozoven, reklamní plachty pro své podnikání, ale také lze pořídit vaši webovou prezentaci dle nejnovějších designových trendů.

Další samozřejmostí jsou letáky A5 a větší, které každý může využít pro svou individuální potřebu.

Z výše uvedeného vyplývá, že nabídka tiskárny je opravdu velmi široká a jejich produkty může využít opravdu každý.