Být vidět na internetu je v dnešní době neskutečně důležitým faktorem, který je pro úspěch klíčový. PR je pro většinu společností zcela zásadní prvek, na kterém závisí jejich úspěchy, a proto byste měli mít své PR pod kontrolou i vy.

Toho můžete dosáhnout například pomocí nástrojů jako Linketica.com. Ta vám nabízí komplexní správu vašich PR článků, prostřednictvím kterých prezentujete svou společnost, svůj produkt a služby, a který slouží k určitému budování povědomí o vaší společnosti mezi vašimi zákazníky. PR články jsou v dnešní době naprostým základem pro každého, kdo to myslí se svým podnikáním vážně. Ovšem kvalitní PR článek ještě neznamená úspěch, je totiž vždy nutné najít to správné místo, kam bude článek umístěn. Linketica je ideální nástroj pro mediální agentury.

Správné umístění je důležité

Například coby společnost zabývající se výrobou nábytku příliš nezaujmete na webu specializujícím se na novinky ze světa elektroniky. Pokud vám však podaří dostat svůj PR článek na web o bydlení, designu nebo všem co souvisí s domácností, pak už budete mít daleko vyšší šanci na to oslovit potenciálního zákazníka, který si přečte váš správně postavený PR článek, který jej zaujme natolik, že navštíví váš web a vybere si z nabízeného zboží či služeb.

A právě Linketica je místo, kde můžete vybírat až ze 1130 míst, kam můžete své PR články umísit. Díky tomu tak budete mít vy sami naprosto jasný přehled o tom, komu se budou vaše PR články zobrazovat a jaký budou mít dosah. Navíc můžete tohoto nástroje využít i ke komplexnější správě PR článků svých klientů, kteří si od vás nechávají PR články zpracovat, a zároveň je také umisťujete. Vše je zcela jednoduché, intuitivní a prováděno skrze jedinou fakturaci.