Nejen v začátku podnikatelské kariéry je důležité prezentovat se kvalitně vypracovanými vizitkami. Chybí vám tento přímý propagační nástroj? Napravte tuto chybu a pořiďte si kvalitní vizitky, které vás reprezentují a mluví za vaši firmu.

Začátky podnikání

Pokud podnikat teprve začínáte, jsou pro vás vizitky jakýmsi základem. Vizitku předáváte při pracovní schůzce klientovi. Ten se z vizitky dozví vše potřebné k tomu, aby vás mohl zase kontaktovat. Nikdy nevíte, kdy potkáte někoho, koho byste rádi oslovili a je velmi chytré sebou mít vždy vizitku, která vás reprezentuje. Poté stačí vizitku v danou chvíli předat a druhý člověk má kontakt na vás nejen v kapse, ale také v povědomí. Je to určitě efektivnější a lépe vyhlížející řešení, než když budete druhému člověku diktovat vaše jméno a kontakt na vás.

 

Vzhled vizitky

Vizitka je něčím, co vypovídá nejen základní informace, ale svým vzhledem a zpracováním vypovídá i o vás či vaší firmě. Dbejte proto na správný a kvalitní design vaší vizitky. Vymyslet si můžete vlastní nebo si vybírat z připravených návrhů. Ani jedna varianta není špatná, pokud se necítíte dostatečně kreativní na tvorbu vizitky, mohou vám připravené návrhy velmi pomoci. U designu vizitek je mnohdy méně více. Mnohdy postačí jen jméno, e-mail, telefonní číslo, logo firmy, kvalitní papír a krásná vizitka je na světě.

Tisk vizitek

Nejen samotný design, ale i kvalitní tisk vizitek vypovídá o vás a vaší firmě. Vybírejte proto kvalitu před kvantitou. Na výběr máte z brilantně bílého, pevného a odolného papíru s matnou či lesklou úpravou. Tisk by měl být kvalitní v jasných barvách a též za dobrou cenu. Nezapomínejte také na to, že vizitky můžete zanechat na různých místech. Nechte si jich vytisknout dostatečné množství a používejte tento kultivovaný nástroj propagace. Vypovídá to o vaší znalosti marketingu, ale i o profesionalitě.