Pokud na internetu prodáváte produkty nebo služby, je pro vás klíčové, abyste měli co nejvíce cílených návštěvníků. Jedině s jejich pomocí můžete snadno dosáhnout toho, že budete růst. Je důležité web neustále propagovat a mít vyčleněný budget, který budete měsíc co měsíc investovat do propagace. Pokud jste netrpěliví a chtěli byste už v co nejkratší době sledovat, jak se návštěvnost vašeho webu zvyšuje, nejvíce vám pomůže PPC reklama.

Proč PPC reklama?

Mnoho lidí stále neví, co je to ppc kampaň a to i přesto, že ji vídají každý den. Zobrazuje se ve vyhledávání v textové podobě, ale i v obsahu webů, kde má různé atraktivní podoby, od obrazových reklam až po videa, animace nebo produktové prodejní reklamy. Jelikož se tato reklama zobrazuje všude, je velmi účinná a pokud se udělá kvalitně, dokáže snadno oslovit cílovou skupinu. U této reklamy je specifické, že se platí za prokliky, nikoliv za zobrazení reklamy.

PPC reklamu je možné spustit již v řádu dnů a tím pádem vám může ve velmi krátké době zajistit stabilní návštěvnost. PPC reklama se provozuje na různých reklamních systémech, nejčastěji vyhledávačů. V tuzemsku je nejvíce využívaná ppc reklama – ads a sklik.

Někteří lidé se rozhodnou, že PPC reklamu zkusí svépomocí, ale není to dobrý nápad, amatérsky vytvořená reklama jen těžko bude dostatečně atraktivní a správně zacílená. Stala by se pro vás jen ztrátou času a peněz. Svěřte PPC reklamu raději zkušené marketingové agentuře na seoconsult.cz, která vám zajistí profesionální nastavení PPC kampaně a její spuštění do 5 pracovních dnů. S agenturou se podrobně domluvíte na postupu i rozpočtu, vaše kampaň bude po celou dobu zodpovědně spravovaná a její efekt budete sledovat přes analytické nástroje, ke kterým dostanete plný přístup.