Žádná akce, na které se podávají hotové pokrmy, se neobejde bez jednorázového nádobí. Širokou nabídku různých druhů naleznete na webu jarico.cz. Společnost Jarico však nenabízí jednorázový obal na jídlo pouze na venkovní akce, ale také pro restaurace, rychlé občerstvení nebo cukrárny.

Proč jednorázové obaly a boxy společnosti Jarico?

Protože jsou cenově přijatelné, vybírat si můžete ze široké nabídky různých tvarů a velikostí, boxů s víkem i bez něj. Kromě toho společnost nabízí i jednorázové příbory nebo kelímky. Objednat si tak můžete celou sadu jednorázového nádobí určeného jak pro podávání pokrmů, tak i salátů sladkostí a samozřejmě i nápojů. Pokrmy se však dají také přenášet na kratší vzdálenost.

Kromě toho má společnost bohaté zkušenosti, které získala díky dlouholetému působení na trhu. Ty se nyní odrážejí v její nabídce. Společnost se snaží vyjít vstříc i požadavkům individuálním, ke spokojenosti zákazníka.

Co si pro vás společnost připravila?

Oblibu si získal jednorázový box na jídlo v BIO kvalitě. Pro jeho výrobu se využívá recyklovaný nebo ekologický materiál, díky kterému nezatěžuje životní prostředí. Některé kousky z nabídky jsou vyrobené z cukrové třtiny – boxy nebo menu boxy, talíře různých velikostí nebo dělené na několik částí nebo boxy na hamburgery. Pro výrobu dalších se využívá bambus. Jedná se především o napichovátka a bodce určené pro jednohubky.

Oblibě se těší jednorázové boxy na jídlo, které můžete použít pro ohřev pokrmu v mikrovlnné troubě. Pro výrobu takových kousků se používá certifikovaná lepenka.

Nabídka obsahuje také misky určené pro saláty ovocné i zeleninové, servírování chlebíčků nebo sladkých zákusků. Objednat si můžete nejen jednorázové boxy, ale také misky různých tvarů a velikostí, s víkem nebo bez něj, dózy s víkem, menu misky či kelímky různých objemů.