Koupili jste si nový mobilní telefon či hodinky od Applu, nebo dostali Apple zařízení k narozeninám? Není žádnou novinkou, že Apple zařízení patří mezi velmi oblíbené, ale také cenově dražší zařízení, tudíž jejich ochrana je velice důležitá. A jaké ochranné prvky by rozhodně u vašich Apple zařízení neměly chybět?

Ochrana telefonu iPhone

Pokud jste se již setkali s rozbitým displejem, pak jistě víte, že výměna displeje zrovna nepatří mezi levné záležitosti. Účinnou ochranou před rozbitím displeje jsou jednoznačně ochranná tvrzená skla Apple, která skvěle ochrání váš smartphone před následky pádů a nárazů, ale i jeho poškrábáním. Kromě displeje je třeba myslet také na ochranu zadní části mobilu, k čemuž jsou vhodné ochranné kryty iPhone. Tvrzené sklo se také uplatní pro ochranu objektivu zadního fotoaparátu. Stejně jako iPhone můžete tímto způsobem ochránit i svůj iPad.

Ochrana hodinek Apple Watch

Ochranné prostředky již řadu let nejsou vyráběny jen pro chytré telefony, ale i pro další chytrá zařízení. Výjimkou tak nejsou ani ochranné prostředky pro hodinky Apple Watch. Pro jejich ochranu můžete využít především ochranná tvrzená skla Apple Watch, jež zajistí ochranu displeje hodinek. Spolehlivou ochranu displeje a celého těla hodinek vám kromě jiného zajistí také obal Apple Watch, jež se těší v poslední době velké oblibě.

Ochrana AirPods

Při ochraně svých Apple zařízení není od věci myslet i na ochranu sluchátek. V tomto ohledu se uplatní zejména pouzdro Apple Airpods Pro, které zajistí ochranu sluchátek před mechanickým poškozením. Do pouzdra je navíc zabudována karabina, která umožňuje připojení sluchátek ke klíčům či kalhotám. Pouzdro Apple Airpods 3 tak zajistí vyšší ochranu před ztrátou sluchátek.

Široký sortiment kvalitních ochranných prvků pro své Apple zařízení najdete na e-shopu Krytnamobil.cz. Na tomto e-shopu najdete špičkovou kvalitu za výhodné ceny. Přesvědčte se sami.