Když si projíždíte pracovní inzeráty, zjistíte, že znalosti cizích jazyků je v dnešní době téměř samozřejmostí. Minimálně základní znalosti angličtiny jsou požadovány téměř na každé pracovní místo. Nejen při změně kariéry je vhodný čas učit se základům jazyka nebo prohloubit znalosti jazyka, kde již ovládáte základy.

Využijte výuku jazyků online

Ne každý se pohrne do kurzů v učebnách, kde se lektor věnuje několika studentům. Stud mluvit, časová neflexibilita, nechuť opouštět domov, časté služební cesty – to jsou jen některé z důvodů, proč dát přednost individuální online výuce cizích jazyků, kterou najdete na https://www.jazykovekurzypraha.cz/individualni-vyuka-jazyku/.

Nespornou výhodou individuální výuky jazyků je možnost vlastního rozvrhu hodin. Časová náročnost výuky je jen na vás, nejste omezeni pevnými vyučovacími hodinami, ani jejich měsíčním počtem.

Na webu https://www.jazykovekurzypraha.cz/individualni-vyuka-jazyku/ si lze zřídit i prezenční individuální výuku v Praze. Existují jedinci, kterým online výuka nevyhovuje, nejsou schopni naučit se správné výslovnosti a potřebují přímý kontakt s lektorem.

Nabídka jazyků je rozmanitá

Výuka angličtiny v různých úrovních – pro začátečníky a pokročilé – je na webu jazykovekurzypraha.cz rozšířena o různě specializované druhů angličtiny: obchodní, administrativní, medicínskou angličtinu jak pro lékaře, tak i zdravotní sestry, nebo angličtinu z oboru technologie či cestovního ruchu. Hojně vyhledávaná je obchodní němčina, kterou na webu také naleznete.

Kromě němčiny, angličtiny a ruštiny se lze domluvit na individuální výuce španělštiny, francouzštiny, italštiny, ale také češtiny pro cizince, což je v současnosti velmi aktuální. V jednotlivých jazycích lze začít s výukou od různé úrovně.