Váš MacBook nereaguje, nechce se zapnout nebo vás neustále zlobí? Obraťte se na zkušené odborníky, kteří vám Macbook rychle opraví, a nejen to.

Co je špatně?

Pokud váš MacBook nefunguje nebo jste si ho omylem polili vodou, nezoufejte, vše lze opravit. Apple vám možná oznámí, že je nutná výměna celé základní desky a cenový návrh vás dostane na kolena, ale existuje i jiné řešení. Obraťte se na odborníky z https://macpodpora.cz/, kteří nabízí kvalitní servis a opravy. Postarají se zde i o problémy tipu: MacBook nejde zapnout, zapne se, ale nevydrží zapnutý dlouho, nenabíjí se, funguje pouze na adaptéru, nefunguje podsvětlení atd.

Vyčištění notebooku

Pokud jste si MacBook polili, nemusíte se bát, že byste o zařízení přišli, i s tím si lze poradit. Nutné je zařízení co nejrychlejii odpojit z adaptéru, vypnout jej a přinést na servis opravdu co nejdříve. Myslete na to, že baterie je stále připojená a na desce probíhá oxidace, kterou je potřeba chemicky vyčistit. Čas od času je jako prevence vhodné MacBook nechat vyčistit. Prach uvnitř počítače brání správnému chodu. Díky němu se může počítač přehřívat, zpomalovat a nečistoty zkracují životnost zařízení. Dopřejte proto vašemu MacBooku pravidelné čištění, které prodlouží jeho životnost a vaši radost z jeho užívání bez starostí.

Bazar MacBooků

Pokud sháníte levný mac, není to žádný problém. Bazar s MacBooky vám nabízí nejkvalitnější použité Macy na českém trhu. Vztahuje se na ně stále smluvní záruka až na 2 roky, možnost vrácení zařízení do 14 dnů. Těšit se můžete i z trvalé servisní podpory, navíc je zařízení 100 % otestováno certifikovanými techniky. Zvolit můžete i nákup na splátky či na finanční leasing. Koupit macbook levně nebylo nikdy snazší, stačí si jen vybrat.