Porouchal se vám stroj, začínáte s novou a trochu nejistou výrobou a nechcete nebo si nemůžete dovolit nové stroje? Investice do nových bývá poměrně finančně nákladná a může zatížit firmu půjčkou. A když se nové výrobě nebude dařit? Nebo se stane něco nepředvídatelného? Půjčka nebo finanční zátěž zůstává. Pro ty, kteří chtějí či potřebují do své firmy stroje, ale nemohou si dovolit nové, existuje prodej a nákup použitých strojů. Firma Exapro tímto dává šanci všem, i těm s omezenými finančními možnostmi. Jak to celé probíhá a funguje?

Jednoduchý nákup a prodej

Exapro je místo, kde si své tužby a potřeby splní všichni – kupující i prodávající. Můžete zde obchodovat s použitými stroji tak, jak budete potřebovat. Jde o internetovou platformu, na které můžete své použité stroje prodávat a naopak, použité stroje také nakupovat. Ve finále tak budou uspokojeny potřeby všech. Firma disponuje specialisty, kteří pomáhají celý proces uskutečnit a snaží se o to, aby klienti dostali přesně takové strojní vybavení, které chtějí a potřebují. Zjišťují, zda jsou kupující či prodávající skutečně seriózní a kvalifikovaní prodat stroj, v jakém je stavu a podobně. Tímto se celé obchodní transakce usnadňují pro obě strany a výsledek je ke spokojenosti všech.

Mnoho funkčních strojů

Při prodeji přidáte jednoduše na internetové stránky stroj, který máte v úmyslu prodat. Inzerát se následně přeloží, aby bylo možno jej uplatnit pro celý svět. Pověřený zástupce se postará o nabídky, propaguje je, stará se o ně. Následně si zákazníci, kteří chtějí například tiskařské stroje, danou kategorii prohlíží a najdou vhodnou nabídku. Zástupce firmy vyřídí dotazy, technické údaje a pomůže s komunikací. Jakmile se najde nejvhodnější kupec, zástupce předá kontakt a domluví se prohlídka stroje a následně se prodej uzavře!