Pokud přemýšlíte, že byste začali prodávat i v zahraničí, zřejmě se vám daří. Stále více firem se obrací na zahraniční trhy a je to tak správně. Firma by měla růst a potenciál prodeje je větší tam, kde je větší trh. Česká republika není příliš velkou zemí a když začnete prodávat i v zahraničí, můžete začít raketově růst. Důležité je mít web v jazyce dané země a také zajištěnou kvalitní online propagaci. S tou vám nejlépe pomůže marketingová agentura na Seoconsult.cz.

SEO

Je důležité, aby byl váš web pro zahraniční klienty snadno k nalezení ve vyhledávání. Optimalizace SEO v zahraničí vám to možní. Agentura nejprve zpracuje analýzu klíčových slov a zjistí, na jaká klíčová slova by se měl web optimalizovat. Následně s optimalizací začne. Nejprve udělá audit webu a zjistí, jestli je z hlediska ON page validní a pokud ne, podnikne potřebné úpravy. Následně se začne pracovat na OFF page, tedy na pravidelném budování zpětných odkazů na jiných webech. Odkazy povedou právě přes důležité výrazy. Váš web se postupně dostane na přední pozice vyhledávání a dosáhne pravidelné organické návštěvnosti.

PPC

Reklama PPC v zahraničí je skvělá v tom, že má rychlý efekt. Má mnoho podob, od textové reklamy až po obrazovou, videoreklamu nebo třeba různé animace. Zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Je velmi atraktivní a když se dobře udělá, umí snadno zaujmout vaší cílovou skupinu. U této propagace se platí jen za prokliky. Agentura vám reklamu správně nastaví a kampaň spustí už do 5 pracovních dnů. Bude ji spravovat tak, aby vám přinášela ty nejlepší výsledky. Budete mít neustálý přístup do reklamního účtu i k analytickým nástrojům, se kterými můžete sledovat, jak si reklama vede.