Potřebujete do své firmy dodávku a přemýšlíte nad tím, zda investovat svoje finanční prostředky do zcela nového kousku nebo se porozhlédnout po autobazarech? Pokud nemáte dostatek financí, přijatelnější variantou pro vás bude dodávka z bazaru. Tato koupě však s sebou přináší některá nežádoucí úskalí.

Nákup nové dodávky

V současné době se bez dodávky obejde jen málokterá firma. Její vlastnictví se vyplatí i drobným živnostníkům. Ocení ji především řemeslníci, kteří užitkové vozidlo využijí pro přepravu nářadí, případně drobného materiálu. Je tedy dobré rozmyslet si, zad zakoupit dodávku starší nebo novou. Do nové dodávky je sice potřeba investovat větší finanční prostředky, ale budete mít jistotu, že vám vydrží dlouhou dobu. Kvalitní a nová vozidla naleznete na webu nasedniajed.cz. Nabídka webu je dosti široká objevují se zde dodávky L2H3 a další šikovné modely.

Proč si tedy pořídit novou dodávku? Několik let vás nebudou trápit žádné závady a nebudete muset navštěvovat servis a navíc získáte minimálně dvouletou záruku.

Tip pro vás

Na webu nasedniajed.cz naleznete dodávky L3H2. Společnost nabízí speciální bonus pro živnostníky, OSVČ a malé firmy v podobě jednoho servisu v domovském servisu zdarma a náhradní vozidlo po dobu opravy v případě pojistné události v domovském servisu zdarma, pokud dojde k financování prostřednictvím Opel Finance.

Nový Opel Movano Van L3H2 nabízí celou řadu výhody. Do základní výbavy vozu patří, kromě jiného, airbag řidiče, ABS s brzdovým asistentem, ESP + ASR, dálkové ovládání centrálního zamykání. Řidiči uvítají posilovač řízení nebo výškově nastavitelný volant. Pohodlí při jízdě zaručí výškově nastavitelné sedadlo u řidiče, které je opatřené loketní opěrkou. Kabina je od nákladového prostoru oddělená plechovou příčkou. Na podlaze nákladového prostoru jsou umístěné pevné úchyty.