Potřebujete soukromě nebo v rámci zaměstnání často tisknout? Pokud jsou to pouze běžné dokumenty, dobře vám poslouží laserová tiskárna. Naopak pokud potřebujete tisknout především grafiku a fotografie, může vašim podmínkám více vyhovovat inkoustová tiskárna. Ať už tak nebo onak, velice můžete ušetřit na spotřebním materiálu. Jednoduše si zvolíte alternativní náplně.

Široký výběr na ověřeném e-shopu

Právě alternativní náplně mají tu vlastnost, že jsou výrazně levnější, přitom zachovávají kvalitu tisku. Samozřejmě v případě, pokud si zvolíte certifikované tonery, cartridge, náplně do tiskáren splňující veškeré standardy. Takové jsou vám schopny dodat pověřené české e-shopy. Díky takovým náplním zkrátka nebudete mít nikdy problém s tiskem ani s jeho kvalitou. Samozřejmostí je:

  • Široká nabídka alternativních náplní pro různé modely
  • Plná kompatibilita právě s vaší tiskárnou

Samozřejmostí rovněž je, že u dobrého prodejce dostanete na všechny alternativní tonery a cartridge plnou 24měsíční záruku. Příkladem takového alternativního toneru, u kterého můžete výrazně ušetřit při nákupu, je toner Q2612A. Tento toner je vám schopen nabídnout vytištění 2000 stran při 5% pokrytí. Hodí se pro různé modely tiskáren HP. Samozřejmě můžete ale vybírat z celé řady náplní pro další modely a výrobce tiskáren. Alternativní náplně jsou k dispozici prakticky pro libovolnou tiskárnu.

Nebojte se alternativ

Možná jste mohli poměrně nedávno v médiích zaznamenat, že neoriginální tonery mohou obsahovat třeba zdraví škodlivé látky. Je to ovšem klasické strašení vytržené z kontextu. Týkat se to může nákupů náplní na různých pochybných zahraničních e-shopech a aukcích, kde nemáte reálnou jistotu o původu zboží. Pokud zvolíte prověřené české prodejce, kteří nabízejí náplně se zmíněnou certifikací a poskytují na ně běžnou záruku, není důvod se takového nákupu obávat.