Máte své podnikání, snažíte se jej pečlivě a s láskou zvelebovat, investovat do všech možností a věcí, které jsou potřeba. Chcete přirozeně vydělávat, nechat firmu růst a získávat větší a větší respekt, uznání a stabilitu na trhu. Můžete investovat například do reklamy, která bude opravdu široká a rozvětvená, protože nestačí jen dobré slovo spokojených zákazníků, ale například také online internetovou reklamu, letáky, bannery, plakáty a různé akce. Firmě náleží také web, který však není zrovna ideální? Máte pocit, že by se na něm mělo něco zlepšit? Nebo máte web, myslíte si o něm, že je v pořádku, ale mohl by být docela jiný a lepší?

Jak zjistit, kde se objevují chyby?

Někdy na chyby umí upozornit přímo návštěvníci internetových stránek. Zanechávají vzkazy o nepřehlednosti webů, špatného umístění, nesrozumitelnosti a podobně. Kdo by vám mohl v tomto ohledu pomoci? SEO analýza, jinak také SEO audit vám pomůže odhalit slabé stránky vašich webovek. Zjistí, jak si stojí u vyhledávačů a případně pomůže optimalizovat stránky tak, aby byly atraktivní pro vyhledávače a objevovaly se v jejich žebříčcích. Pomůže také nastínit, kudy se vydat, aby nejrůznější vyhledávače zařadily vaše webové stránky do svých parametrů. Nejste si stále jistí? Co všechno taková analýza dokáže?

  • Zhodnotí mnoho faktorů z oblasti optimalizace pro vyhledávače
  • Zjistí, co na vašem webu nefunguje a proč. Následně pomohou zjednat nápravu, která vede k celkovému zlepšení a zefektivnění
  • Pomohou k dobrým výsledkům, můžete jim svěřit správu SEO, získáte cenné rady, poznatky a postřehy
  • Váš web bude produkovat hodnotný obsah, který se lidem bude líbit, a zároveň získáte kvalitní zpětné odkazy
  • Analýza SEO vám přinese komplexní pohled na vaše webové stránky právě z pohledu SEO