Abychom nebyli zmateni Honor 8X z roku 2018, jedná se o zbrusu nový telefon honor x8 2022. Ačkoli je změna názvu smartphonu nepolapitelná, přidává několik pozoruhodných vylepšení. Pochlubil se svými funkcemi 6,7palcový Full HD+ displej s vysokou obnovovací frekvencí 90 Hz se softwarovým systémem Magic UI 4.2 od Honoru. Jedná se o nahromadění přes Android 11, které přidává spoustu uživatelského rozhraní. faktory, které jsme od běžného zařízení Honor očekávali.

Se softwarovým systémem přichází Qualcomm Snapdragon 680 C.P.U. s adekvátní 128GB paměti a 6 G.B. RAM. Poslední zmiňované lze přidat ke vzdáleným 2 G.B. díky optimalizaci RAM Booster od Honoru, která široce pomáhá mnoha aplikacím zůstat v paměti. Široká zkušenost s používáním smartphonu je primárně ohromující, s běžnými heebie-jeebies a přestávkami.

Cena:

Honor X8 je dalším krokem k návratu tvůrců na lokalizovaný trh. Smartphone je nasměrován k publiku, které vyžaduje levný smartphone vybavený špičkovými specifikacemi. Honor X8, který je k dispozici buď v titanově stříbrné, půlnoční černé nebo oceánově modré, je v současné době k dispozici pro předobjednávku od Dh899, spolu s až 128 GB paměti a 6 GB. RAM podporující technologii RAM Booster.

Design a displej:

 • Štíhlé a lehké

 • Ne nadřazený

 • Displej 90Hz Full HD+

Když poprvé chytíte Honor X8, jeho štíhlé a lehké tělo vyskočí. Váží pouhých 177 g a má tloušťku 7,5 mm. Je to docela velký telefon – tlačítko napájení funguje také jako rychlý a ovladatelný snímač obrázků otisků prstů.

Na spodní hraně zařízení najdete mono reproduktor, USB stimulant Type-C pro nabíjení, 3,5mm jack pro sluchátka a primární mikrofon. V některých případech smartphony v této cenové kategorii rády snižují zákoutí mikrofonem, prostě jsme byli potěšeni kvalitou hovorů, zejména v kombinaci s alternativním mikrofonem na výrazném horním okraji pro potlačení hluku. Konečně, pravý okraj obsahuje zásobník na dvě SIM karty pro 4G dobře přizpůsobené karty.

Výkon:

 • Správa úložiště je výhodná

 • Pravidelný výkon může být jemnější

 • Pomalý celkový pocit

Efektový aspekt jakéhokoli fungujícího smartphonu. A i když Honor provedl několik jemných úprav pro X8, přesto nepřináší systematicky plynulý pocit. Ve spodní části se Honor X8 pyšní 6nm SoC Qualcomm Snapdragon 680 s 6 G.B. RAM a 128 GB paměti.

Kamery:

 • Čelní a zadní kamery fungují dobře za dobrého světla

 • Tupá rychlost závěrky

 • Efektivní selfie kamera

Životnost baterie:

 • Velikost 4 000 mAh

 • Odpovídající 2dennímu zálohování baterie

 • Rychlé nabíjení 22,5W

U cenově dostupných smartphonů je výdrž baterie obvykle dlouhá. A není nepodobný Honoru X8. Jeho 4 000mAh článek umožňuje až 2 dny zálohování baterie bez pocení. Věříme, že je to díky méně energeticky náročnému hardwaru a optimalizaci.

Měli byste si koupit Honor X8?

Honor X8 je cenově dostupný smartphone, který není určen pro každého. Pokud jste milovníky softwarového systému Honoru a reality, kterou smartphone dodržuje služby Google Play, možná budete uneseni. Přidejte vynikající displej a efektivní zálohování baterie a Honor X8 se stane vhodnou volbou jako alternativní telefon.

Tento telefon si můžete zakoupit z následujících důvodů.

 • Předpokládejme, že chcete dobrou výdrž baterie. Výdrž baterie na Honor X8 je silná. Ať už jste průměrný nebo náročný uživatel, bude se vám věnovat autentickému zálohování.

 • Pokud máte rádi Honor’s Magic U.I. Před pár lety Honor’s Magic U.I. se stal standardním skinem softwarového systému na jeho chytrých telefonech. Po několika letech se jedná o jedno z prvních zařízení Honor, které dodává pocit zpět se službami Google Play.

 • Pokud máte rádi lehké telefony. Kombinace možností vybavení a designu na Honor X8 z něj vytváří štíhlé a lehké zařízení.