Pokud nemáte smysl pro fantazii při vymýšlení vhodného a hlavně originálního dárku a přání k narozeninám, využijte služeb Frutika. U této rodinné firmy si můžete objednat a nechat dovézt opravdu originální a netradiční dárek. Dárek dopraví buď k vám domů, nebo na adresu osoby, kterou chcete obdarovat. Můžete tak udělat radost někomu ze svých příbuzných nebo přátel. Dokonce si můžete dárek na oslavu nechat zhotovit a objednat na určitý čas.

Co je Frutiko?

Jde o rodinnou firmu, která nabízí neobvyklou službu, ke které se manželé inspirovali v Turecku. V této zemi mají stejně jako jinde na světě dlouholetou tradici jedlé kytice. Proto vznikla rodinná firma Frutiko, která tuto unikátní činnost zahájila v roce 2012. V současnosti pracuje ve firmě již 15 stálých zaměstnanců, kteří vytvářejí originální dárky pro každou příležitost. Těmito dárky jsou například ovocné nebo čokoládové kytice a další nevšední výtvory, ale i čerstvé řezané kytice. Firma tyto dárky rozváží na objednávky denně do všech koutů České republiky jednak z Prahy, a jednak ze dvou svých poboček.

K jakým příležitostem si můžete dárek objednat?

Mohou to být narozeniny, svátek, životní jubileum, úspěšné zakončení školy, ale i Vánoce, MDŽ, Den matek, Valentýn či jakákoliv jiná příležitost. Z nabídky Frutika si můžete vybrat například jedlou kytici zhotovenou z různých laskomin. Jedlá kytice může být buď sladká, nebo ovocná. Potěšit tímto originálním dárkem můžete jak dospělé, tak děti. Například můžete nechat poslat jedlou kytici novopečené mamince do porodnice, nebo dceři u příležitosti úspěšného složení přijímacích zkoušek na střední či vysokou školu.

Příklad dárku k svátku

Nabídka je opravdu pestrá, takže si každý může vybrat dárek, o kterém je přesvědčen, že bude pro obdarovaného milým překvapením. Dárek k svátku tatínka nebo dědečka v podobě kytice z klobás a uzenin udělá každému chlapovi velkou radost. V kytici jsou klobásky, uzeniny, sýr eidam, uzený sýr, ale také rajčata, okurky a hrozno. Oslava svátku bude pro všechny nezapomenutelnou událostí, zvláště když načasujete dovoz kytice na správný okamžik.