Čeká vás nákup několika desítek dárků a vám se z toho točí hlava? Zkuste chytřejší způsob vánočního nakupování a ušetřete finance, které můžete využít i jindy. Jak na chytrý nákup, s kterým ušetříte?

Využijte slevy

Dobrou možností je pro vás využívat nejrůznější slevové akce a dny, kdy je zboží náležitě zlevněno. Takové slevové akce jsou během vánočních svátků časté a můžete na nich celkem ušetřit.

Nakupování online

Pohodlnějším je však nakupování online z pohodlí domova. Jak však nakupovat výhodně online? Kromě nejrůznějších slev na e-shopech, můžete využít výhodného nákupu přes slevový portál. Zavítejte například na tipli.cz, slevový portál, který vám nabízí velmi výhodné nákupy nejrůznějších výrobků, ať už se jedná o potraviny, doplňky, knihy, oblečení, kosmetiku atd.

Jak nakupovat přes slevový portál?

Nakupování přes slevové portály je velmi snadné, pro vás navíc velmi výhodné. Stačí si na slevovém portálu najít obchod, ve kterém rádi nakupujete a seznámit se se slevou, kterou vám portál nabízí. Většinou je uvedena v % z celkového nákupu. Tato procentuální částka z nákupu vám bude po zaplacení a předání zboží vrácena zpět na váš účet. Ano, opravdu. Žádný háček v tom není. Slevový portál vám nabízí možnost, jak ušetřit a nakoupit za skvělé ceny.

Jak je to možné?

Ptáte se, jak je toto vůbec možné? Slevový portál totiž funguje jako zprostředkovatel zákazníků pro internetové obchody. Ty ho za tyto služby odměňují finančně a slevový portál se s vámi o tuto odměnu dělí. Nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků, registrace, přihlášení, nákup i vrácení peněz zpět na účet, to vše je naprosto zdarma. Přitom nákup přes slevový portál probíhá identicky, jako kdybyste nakupovali přes svůj oblíbený e-shop, akorát zde pak část peněz z nákupu dostanete zpět.