TOPZNAK je společnost působící na českém trhu dlouhou dobu. Za dobu svojí působnosti má podíl na celé řadě významných staveb a projektů nejen na území Prahy, ale i mimo ni. Dopravní značení Praha nabízí prodej, pronájem i montáž dopravního značení (SDZ). Samozřejmostí jsou příslušenství, sklopné parkovací zábrany a sloupky, balisety, dopravní zrcadla nebo zpomalovací prahy. Objednat si můžete také vodorovné dopravní značení (VDZ). To se provádí jak strojově, tak i ručně. Společnost zajistí také kompletní zabezpečení dopravních uzavírek, výkopů a záborů malého i velkého rozsahu. Potřebujete světelnou signalizaci, semafory pro zajištění kyvadlové dopravy? Pak se neváhejte obrátit na TOPOZNAK. Kompletní nabídku naleznete na https://www.topznak.cz.

Prodej a instalace

Do této kategorie služeb patří dopravní značení a příslušenství k němu potřebné, dopravní zařízení, dopravní zrcadla, zpomalovací a vodicí prahy, retardéry, parkovací zábrany a sloupky nebo balisety.

Společnost při instalaci zajistí montáž i demontáž.

Pronájem

Pronajmout si můžete přechodové dopravní značení včetně potřebného příslušenství, dopravní zařízení, přechodové vodorovné dopravní značení, plastová svodidla, lávky pro pěší v různých délkách nebo světelnou signalizaci. Pronájem je možný na krátkou i dlouhou dobu.

Aplikace

TOPZNAK zajišťuje aplikaci VDZ, dopravního zařízení Z9 v podzemních garážích na sloupy a rohy nebo symbolů a čísel v různých velikostech.

VDZ nabízí v různých variantách:

Jednosložková barva – aplikuje se válečkem nebo strojně, v různých barevných variantách – bílá, žlutá, červená, modrá nebo zelená.

Dvousložková barva – je ručně stěrkovaná. Opět jsou možné různé barevné varianty – bílá a žlutá.

Stříkaný plast – nanáší se strojně, v barevné variantě bílé.