Pokud se dnes rozhodnete, že si necháte udělat na míru aplikaci nebo klasický software, máte na výběr nespočet možností. Programátorů, kteří toto dovedou je totiž relativně hodně, ovšem menší procento z nich má s danou prací zkušenosti, a proto ji dovedou provést kvalitně.

Kdo je baba.bj?

Společnost Baba Tumise s. r. o. byla založena v roce 2018, takže se jedná o relativně mladou obchodní firmu. Nedostatek zkušeností je ovšem pouze relativní. Pětičlenný tým dá dohromady více než 20 let praxe v oboru programování a obecně informačních technologií. Toto je podpořeno i několika mezinárodními oceněními, které dokázali programátoři získat na prestižní světové soutěži Innovation Awards.

Čím se společnost zabývá?

Jak už jste asi sami pochopili, náplní společnosti Baba Tumise je především vývoj softwaru a tvorba aplikací. Vývoj samozřejmě probíhá na zakázku podle klientových přání, kterým se programátoři vždy snaží vyhovět. K dispozici je jak vlastní B2B a B2C eshop, tak i CMS. Problémem nejsou ani mobilní aplikace na operační systémy Android, případně konkurenční iOS. Naopak webové aplikace jsou vyvíjeny v MVC frameworku, což zaručuje jejich jedinečnou kvalitu.

Proč zrovna název baba.bj?

Možná si budete říkat, že název Baba Tumise je poněkud neobvyklý. Tvorba aplikací zde totiž úzce souvisí s charitativní pomocí. Zakladatel společnosti před časem odcestoval na charitativní misi, kde se seznámil s mužem jménem Gnonhousou Moussa Kobosou. Trpěl vážnými onemocněními a po čase zemřel. Ještě před svou smrtí ovšem požádal Juraje Puchkého, majitele Baba Tumise, aby založil společnost, kdy část jejího zisku půjde na dobročinné účely. Název společnosti totiž v překladu znamená: Bůh změnil můj život. A tak vznikla vynikající programátorská firma s dobrým úmyslem.

Baba Tumise je jasným důkazem, že i obchodní společnost může pomáhat nemocným lidem.