Popularizace přepravních kontejnerů získala nový rozměr již kolem 80. let. Používají se jako boxy k ukládání nářadí a dalšího materiálu na stavbách. Současně slouží jako ochrana proti krádeži. Kvalitní provedení kontejnerů jim propůjčuje vysoce odolná ocel, díky níž je téměř nemožné je vypáčit a dostat se do jejich obsahu. Kontejnery pojmou nářadí, pracovní potřeby, ale i jiná vybavení.

Přináší spoustu výhod i pro zaměstnance

Pronájem kontejnerů je zárukou snadného přístupu pro zaměstnance. Kontejner po pracovní době jednoduše uzamknou a nemusí se o nic dál starat. Skladové kontejnery jsou dnes velice na dobré úrovni. Můžete si zde rozsvítit a navíc plno věcí uložit také do zabezpečených polic. Personální dveře navíc vypadají osobitějším dojmem.

Prostor lze přizpůsobit na míru zákazníkům

Drtivé množství firem vyžaduje prostor pro uložení stavebního materiálu. Jsou to např. okna, dveře a jiné citlivé předměty. Mimo jiné lze do kontejneru pořídit další komponent.

Co třeba klimatizace? Umožní celému vnitřku dýchat a chrání ho před případným horkem i mrazem. Podobnou funkci zastávají potom vylepšené kontejnery, které mohou být určeny i jako prostory pro kanceláře.

Vymezení tohoto prostoru však vyžaduje mimo klimatizace také doplnění o řadu dalšího vybavení včetně elektrických rozvodů, vodoinstalace, topení, atp.

Díky tomu se kontejner stává i bytovou jednotkou. Stavební kanceláře mohou být upraveny tak, aby tu mohly stát nejen vestavěné stoly, ale klidně i koupelna. Přesto je možnost si nechat dopravit i toalety – pronájem mobilních toalet.

Pohodlný pracovní prostor podporuje pracovní produktivitu

Pracovní úložný prostor navíc se vždy hodí a využije. Společnosti ho volí dost často. Maximalizují tím prostor a v závislosti na potřebě zákazníka lze také variabilně měnit podle představ. Úložný prostor zahrnuje světla, elektrické zásuvky a funkční dvířka pro snadný přístup k uloženým předmětům.

Zvažte přidání dveří mezi kancelář a úložný prostor. Můžete mít dva prostory v jednom, což se vám vyplatí nejen finančně. Definujte svůj prostor a využijte také pronájem oplocení.