Webové stránky dnes provozuje nespočet lidí. Je mezi nimi velká konkurence a pokud prostřednictvím svého webu prodáváte produkty nebo nabízíte služby, mělo by pro vás být klíčové, aby o webu vědělo co nejvíce lidí. Klíčem ke zviditelnění webových stránek je investice do internetového marketingu, který se postará o pravidelné návštěvníky a tím pádem i o váš zisk.

Mnoho lidí zkouší webové stránky propagovat svépomocí, ale jejich úsilí většinou skončí buď neúspěchem nebo jen minimálním efektem. Pokud chcete dosáhnout na poli internetového marketingu úspěchu, je zapotřebí se svěřit do péče profesionální agentury, která se postará o účinnou strategii, která bude mít za cíl zvýšení návštěvnosti vašeho webu. Existuje mnoho cest, jak webové stránky propagovat, od sociálních sítí až po email marketing aj. Nejdůležitější jsou však 2 způsoby propagace a sice SEO a PPC.

Začátky se SEO

Účelem SEO je, aby vás lidé našli v organickém hledání na klíčová slova, která souvisí s produkty nebo službami, které nabízíte. Úspěch v SEO není zadarmo, zahrnuje celou škálu činností, které je potřeba udělat, abyste mohli dosáhnout dobrých pozic ve vyhledávání, na kterých vás uživatelé uvidí. SEO se dělí na ON page a OFF page. ON page SEO je založeno na obsahu webu, od textového obsahu až po strukturu, meta informace, responzivní vzhled, SSL certifikát, velikost prvků aj. Agentura by vám měla ukázat chyby na vašem webu a zajistit jejich nápravu, aby byl web plně validní. Když je to učiněno, je potřeba se zaměřit na OFF page, které se opírá o rozšiřování zpětných odkazů na jiných doménách. Pro tuto činnost je zapotřebí stanovit správnou strategii, aby přinesla efekt, i s tím vám agentura pomůže.

PPC reklama

SEO má dlouhodobý efekt, ale obvykle trvá, než se investice do něj projeví. Proto je vhodné společně se SEO investovat do PPC reklamy. PPC reklama má okamžitý efekt a přinese vám na web cílené uživatele. Platíte u ní jen za lidi, kteří se dostanou na váš web. Agentura vám pomůže se správným nastavením i zacílením PPC reklamy, aby vám přinesla co největší množství potenciálních zákazníků. Specialistou na internetovou propagaci je společnost 4WORKS Solutions s.r.o., kompletní informace o možnostech marketingu můžete sledovat na jejich stránkách Posunemevasvys.cz. Jestliže nejste spokojeni ani se stávajícím vzhledem vašeho webu, může vám firma udělat zcela nový, který bude odpovídat moderním trendům, přejděte na tvorba webových stránek – Ceník.